No youth left behind a bridge for inclusionS

Stadtjugendpflege Lauenburg
Lauenburg

Stadtjugendpflege Lauenburg / Elbe, "Gebietskörperschaft Stadt Lauenburg / Elbe" şirketine aittir. & Quot; Stadtjugendpflege & quot; Lauenburg'daki gençlik çalışmalarını koordine etmekte olup, öncelikle "açık gençlik çalışması" nda çalışmaktadır. ancak ortaokul, okullardaki sosyal çalışma, sokak çalışması ve şehir ve okul kütüphaneleri vb. gibi gençlerle çalışan diğer dernekler ile güçlü bir şekilde bağlantılıdır. Lauenburg / Elbe şehri, projede bir model topluluğudur. uluslararası & quot; und, birkaç yıl önce toplumdaki uluslararası gençlik çalışmalarını geliştirmek için başladı. Ek olarak Lauenburg, IJAB-model-projesi "Lernort Mobilität" a katılmıştır. ve bu nedenle yaygın eğitim ve uluslararası gençlik çalışmalarının onaylanması ve tanınması konusu üzerinde yoğun bir şekilde çalışıyordu. Toplamda, sosyal pedagoglar, anaokulu öğretmenleri ve idari personelin bulunduğu "Stadtjugendpflege" ekibinde çalışan 52 çalışan (bir kısmı tam zamanlı, kısmen yarı zamanlı) bulunmaktadır.

Metsäkartano Youth Centre
RautavaaraMetsäkartano, gençlik çalışmalarında uzmanlaşmış 10 gençlik merkezinin ulusal ağının bir parçasıdır. Onların işlevi, gençlik çalışmaları alanında kullanılan yöntemleri geliştirmek, gençlerin yeteneklerini ilerletmek için merkezler olarak hareket etmek ve gençlerin yurt içinde ve yurt dışında seyahat etmelerini sağlamaktır. Metsäkartano Gençlik ve Yaban Hayatı Merkezi'nin amacı uluslararası gençlik işbirliğini, yaygın eğitim ve çevreyi teşvik etmektir. Eğitim. Bu stratejik ortaklık gibi bir projede ortak olmak, gençleri, kendileri ve farklı kültürler hakkında en iyi şekilde katılmaya ve öğrenmeye teşvik etme amacını desteklemektedir.

Centrum Edukacji i Pracy Mlodziezy OHP w Bialej Podlaskiej
Biala Podlaska

Gönüllü Çalışma Kolordusu (OHP), gençlerin sosyal dışlanmasını önlemek için çalışan, devlet tarafından yönetilen bir organizasyon birimidir. 15 yaşın üzerindeki gençlere yönelik devlet görevlerini yerine getiren ve 25 yaşın altındaki işsizlerin istihdam hizmetlerini içeren sosyal marjinalleşmeye ve sosyal dışlanmaya ve eğitim ve yetiştirme ile ilgili görevlere karşılık veren bir iş piyasası kurumu. Uzun bir geçmişe sahip olan bu örgüt, bağımsız bir yaşama başlamak ve modern işgücü piyasasının zorluklarını karşılamak için devlet desteğine ihtiyaç duyan genç Polonyalı nesiller için durmaksızın çalıştı. OHP yapıları, Polonya genelinde faaliyet gösteren 721 örgüt birimi ve şubeden oluşmaktadır. Biala Podlaska'daki CEiPM OHP, gençlerin mesleki danışmanlık ve rehberlik, iş eşleştirme hizmetleri, mesleki eğitim ve enformasyondan yararlanabileceği işgücü piyasası girişimlerini uygulayan 504 organın ağlarından biridir. CEiPM OHP, Polonya'nın doğusundaki küçük kasaba Biała Podlaska'da yer almaktadır. Kilit işlevler şunlardır: gençlerin sosyal, mesleki ve ekonomik aktivasyonu yoluyla eğitim sistemini desteklemeyi amaçlayan eylemler, insanların mesleki niteliklerini iyileştirmek veya onları yeniden eğitmek, işsizliğe karşı koymak ve beslenmeyi amaçlayan tüm girişimleri desteklemek. Gençlerin iş performansı sürecinde, istihdam süreci örgütlenmesi ve dünya çapında gençler arasında uluslararası işbirliğinin örgütlenmesi. CEiPM OHP'nin öncelikli amacı, gençlerin doğru sosyal ve mesleki gelişimi için yeterli koşulları yaratmaktır.
Daha fazla bilgi web sitesinde bulunabilir: http://www.ohp.pl/en.

Tokat Gaziosmanpasa Lisesi
Tokat

Gazi Osman Paşa Lisesi, yüksek ulus çapında standart test (TEOG) puanlarına göre öğrencilerini kabul eden bir Anadolu devlet lisesidir. Temel eğitim dili Türkçe ve İngilizce'dir. İkinci yabancı dil Almancadır. Şehir merkezinde bulunan okul binası, bilim laboratuarları ve konferans salonu ile birlikte 18 adet akıllı sınıf odadan oluşmaktadır. Lisede 48 öğretmen var. İdari personel sayısı 4, müdür ve üç zafer anıtıdır. Toplam öğrenci sayısı 580'dir. Bir ortak eğitim sistemi izler. Okulda ayrıca kız öğrenciler için bir yurt vardır. Kentin en tarihi okullarından biridir. 1936 yılında kurulduğundan beri binlerce mezun vermiştir. Okulumuzun önemli bir hedefi, öğrencilerimizi yüksek öğrenime hazırlamaktır. bizim Öğrencileri yükseköğretime yerleştirmede başarı oranı şehir genelinde ve ülke genelinin üzerinde en üst sıralarda yer almaktadır. Spor ve güzel sanatlarla ilgili etkinliklerde her zaman başarılı olmuştur. FATİH projesi kapsamında gerçekleşiyor
(fırsatları geliştirme ve Teknolojiyi Geliştirmek).